24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Göztepe

Kayserispor Göztepe Maçı Hazırlıklarını Basına Kapalı Sürdürüyor

Süper ligin 24.haftasında evinde Göztepe’yi konuk edecek olan Kayserispor Göztepe maçı hazırlıklarını basına ve tarfatarlara kapalı olarak sürdürüyor. Ligde son 3 haftada 5 puan toplayarak küme düşme potasını yeniden şekillendiren takım olan Kayserispor hala 16 puanla ligin son sırasında yer alıyor.

Robert Prosinecki: Ligde Kalmak İstiyoruz

Evlerinde çok kritik bir maça çıkacaklarını hatırlatan Kayserispor teknik direktörü Robert Prosinecki Göztepe’yi mağlup ederek gelecek hafta direk rakipleri olan Kasımpaşa maçına 3 puanla gitmek istediklerini belirtti. Ligin boyunun iyice kısaldığını ve artık hatanın telafisinin mümkün olmadığını söyleyen Robert Prosinecki çok dikkatli olmaları gerektiğini sözlerine ekledi. 15. sırada bulunan Konyaspor ile 5 puan fark olduğunu ve 3 puanlık sistemde kapanabileceğini söyleyen başarılı teknik adam ellerinden geleni yapacaklarına söz verdi.

Maç Maç İlerliyoruz

Göztepe maçına iyi hazırlandıklarını belirten Robert Prosinecki her maça ayrı ayrı odaklandıklarını ve her maçın ayrı bir önemi olduğunu söyledi. Son 11 haftada olduklarını ve maç sseçme lüksleri kallmadığını söyleyen teknik adam Göztepe’yi eli boş göndermek istediklerini söyledi. Kayserispor Göztepe maçını kazanması halinde puanını 19 yapacak yenilmezlik serisini 4 maça çıkararak önemli bir yol kat etmiş olacak.