18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor, Gaston Campi Harekete Geçti

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor takımı transfere sezonunu oldukça hızlı bir şekilde geçiriyor. Kulübün transferde son bombası olarak Trabzonspor takımı oyuncusu olan ve takımda geleceği belirsiz olan oyuncu Gaston Campi’nin adı geçiyor.

Trabzon’da stoper olarak görev yapan Arjantinli oyuncu için Kayserispor yönetiminin devreye girdiği ve oyuncuyu transfer etmek için haber gönderildiği belirtildi. Kulüpten oyuncunun satılabileceği yanıtı alınınca teklif sunulduğu bildirildi.

Kayseri yönetimi oyuncu için 400 bin Euro’luk bir teklif hazırladı. Trabzonspor tarafından 800 bin Euro bonservisle alınan oyuncu için Kayseri’nin teklifi düşük bulunduğu için reddedildi.

Kayserispor’da Forma Numaraları Belli Oldu

Hes Kablo Kayserispor takımında bu sezon oynayacak oyuncuların forma numaraları belli oldu. 2020-2021 futbol sezonunda oyuncuların sırt numaraları belli oldu ve açıklandı.

Yeni transferlerin forma numaraları Joseph Attamah 3 numara, Dimitrios Kolovetsios 4 numara, Harrison Manzala 7 numara, Muğdat Çelik 11 numara, Aaron Lennon 25 numara, İlhan Depe 26 numara, Yaw Ackah 89 ve Daniel Avramovski 96 numara olarak belirtildi.

Güncel Yazılar