4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

KAYSERİSPOR EVİNDE ŞOV YAPTI

Süper Lig kapsamında oynanan ligin düşme hattını yakından ilgilendiren karşılaşmada HES kablo Kayserispor evinde Ligin son sırasında yer alan ekip Yukatel Denizlispor u konuk etti.

Karşılaşma sahalarda Ender görülen bir skora sahne olurken ev sahibi HES kablo Kayserispor mücadeleden 6-3 Galip ayrılmayı başardı.

TECRÜBELİ İSİMLERDEN İYİ PERFORMANS

Karşılaşmada dakikalar 18’i gösterirken ev sahibi HES kablo Kayserispor karşılaşmanın liderliğini eline almayı başardı. gelişen ev sahibi vücudundan savunma arkasına aktarılan uzun topta, meşin yuvarlağı iyi kontrol eden tecrübeli futbolcu İlhan Parlak kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda güzel bir vuruş yaparak topu ağlarla buluşturdu ve Kayserispor karşılaşmada 1-0 öne geçti.

Mücadelede dakikalar 26 gösterirsen iken ev sahibi ekip farkı ikiye çıkaran golü kaydetti. ceza yayı çevresinde yapılan iyi  ver kaç sonrasında topu önünde bulan Avramovski müsait pozisyonda topu filelerle buluşturdu.

Golden sonra karşılaşmanın hakemi elle oynama gerekçesiyle golü iptal etti ancak video yardımcı hakem uyarısının ardından gol geçerlilik kazandı Ne durum 2-0 oldu. karşılaşmanın 31 dakikasında konuk ekip Denizlispor farkı 1’e indiren golü kaydetti.

Kullanılan korner atışında ön direkte kafayı vuran sagal topu ağlara bıraktı ve durum 2-1 oldu. mücadelede dakikalar 45’i gösterirken HES kablo Kayserispor tekrar farkı 2’ye çıkardı. Tecrübeli oyuncu İlhan parlak’ın top ile buluşturduğu avramovski iyi bir vuruş yaparak kaleci ile karşı karşıya bulunduğu pozisyonda  topu Denizlispor ağlarına bırakmayı başardı ve 3-1 oldu.

GOL YAĞMURU DEVAM EDİYOR

Mücadelenin 51 dakikasında ev sahibi ekip durumu 4-1 e getirdi. kullanılan köşe vuruşunda ardında ceza alanı içerisine gönderilen hava topuna iyi bir kafa vuruşu yapan paz Denizlispor fileleri havalandırmayı başardı ve skor 41- oldu.

Bu gollerin tam 6 dakika sonra HES Kablo Kayserispor karşılaşmadaki 5 golünü kaydetti. bu kadar Denizlispor file bekçisinin yapmış oldu hata sonrası kapılan topta yapılan ortaya düzgün bir vuruş yapmayı Başaran İlhan Parlak topu filelere gönderdi ve durum 5-1 oldu.

Karşılaşmanın 82 dakikasında konuk ekip yukatel Denizlispor durumu 5-2 yaptı. Recep niyazın uzak mesafeden göndermiş olduğum vuruş genç kaleci Doğan Alemdar’dan sekince Mesaoniv devam eden pozisyonu golle bitirdi.  karşılaşmanın normal süresinin tamamlanmasına 1 dakika kala Denizlispor bir gol daha buldu ve durum 5-3 oldu. 

Karşılaşmada dakikalar  90 + 5’i gösterirken karşılaşmanın skoru belli oldu. Verkaç ile girilen Denizlispor yarı sahasında Melih rakip kaleye güzel bir gol bıraktı ve karşılaşma 6-3 sona erdi