24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor Emre İçin 1.5 Milyon Euro İstedi

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor 16 yaşındaki başarılı oyuncusu Emre için transfer ücretini belirledi. Beşiktaş Kulübü Mensah ve Emre Demir için Kayserispor’un kapısını çaldı. Uzun süredir bu oyuncuları takibe alan Beşiktaş ekibi ile ilk görüşmelerde anlaşma sağlanamadı.

Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş’ın transfer listesinde Emre Demir ve Bernard Mensah da bulunuyor. Bu iki oyuncu için Beşiktaş’ın Kayserispor yetkilileri ile görüşmeler yaptığı öğrenildi. Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları ‘nın Kayseri’ye giderek görüşmelerini yaptığı bildirildi. Torunoğulları ‘nın Kayserispor-Beşiktaş maçı öncesinde de yönetimle bir araya geldiği belirtiliyor.

Sıkı Pazarlık Yapıldı

Kayserispor yönetimi Beşiktaş temsilcileri ile yapılan görüşmelerde iki oyuncu için sıkı pazarlık yaptı. Sarı-kırmızılı ekibin Mensah İçin 1.1 Milyon istediği belirtildi. Beşiktaş yönetimi bu ücreti çok bulduğu ve pazarlığın devam ettiği bildiriliyor.

Genç yetenek Emre Demir için ise 1.5 milyon Euro bonservis bedeli ve oyuncunun satışından da %50 pay istendiği öğrenildi.

Güncel yazılar