22 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Denizlispor Maçına Hazır

Kayserispor Denizlispor Maçına Hazır

21. hafta sonunda 12 puan ile son sırada yer alan Kayserispor Denizlispor maçı hazırlıklarını son yaptığı taktik antrenmanla sona erdirdi. Kayserispor ligin 22. haftasında oynayacağı Denizlispor karşılaşması için bugün Denizli’ye hareket edecek. Mutlak galibiyet parolası ile yola çıkan Kayserispor’da tek hedef Denizlispor deplasmanından iyi bir sonuçla dönerek Kayserispor camiasına ileride oynanacak maçlar için umut oolabilmek.

Kayserispor’da Eksikler Göze Çarpıyor

Denizlispor karşılaşması için Denizli’ye hareket eden Kayserispor’da eksikler can sıkıyor. Hasan Hüseyin Acar, Levent Gülen, Nurettin Korkmaz ve Ziya Alkurt takımlarını Denizlispor karşılaşmasında yalnız bırakacaklar. Alpay Çelebi’nin durumu ise maç saatinde belli olacak. Takımlarının eksik olduğunu belirtse de teknik direktör Prosinecki tek hedeflerinin 3 puan olduğunu belirtti.

Kendi Rakiplerimize Karşı Fırsat Teptik

Küme düşme hattında bulunan Kayserispor’da evlerinde oynadıkları son 2 maç olan ve direk rakipleri olan Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarında alınamayan galibiyetlerin takımda moralleri bozduğu gözlendi. Bu 2 maça rağmen hala matematiksel olarak düşmedikleri sürece kümede kalmaya çalışacaklarını belirten Prosinecki Kayserispor Denizlispor karşılaşmasının çok daha anlamlı hale geldiğini sözlerine ekledi.