24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Denizlispor ile Kayserisor Arasında 20.Randevu

Kayserispor Denizlispor Karşılaşması Hazırlıklarını Başlattı

Kader maçı olarak görülen Antalyaspor karşılaşmasında galibiyeti kaçıran HES Kablo Kayserispor pes etmedi. 22. haftada karşılaşacağı Yukatel Denizlispor karşılaşmasının hazırlıklarına hızlı bir şekilde başladı. Kayserispor’da Teknik Direktör Robert Prosinecki havlu atmadıklarını ifade etmişti. Kayserispor Denizlispor mücadelesi 15 Şubat Cumartesi Denizli’de oynanacak.

Antrenmandan Notlar

Kayserispor hafta sonu oynanan Antalyaspor karşılaşmasının ardından Denizlispor karşılaşması hazırlıklarını Pazartesi gerçekleştirilen antrenman ile başlattı. Antrenmanda karşılaşmanın 11’inde oynayan oyuncular fazla yorulmazken diğer oyuncular ısınma ve koşu ile start verdi. Daha sonra pas çalışması ile devam edildi. Sonrasında dar alanda maç ile antrenman tamamlandı. Kalecilerde kaleci antrenörleri ile uzun soluklu bir antrenman geçirdi. Teknik Direktör Robert Prosinecki de antrenmanda oyuncularını takip etti.

Sakat Oyuncular Takımdan Ayrı Çalıştı

Kayserispor Denizlispor hazırlıklarını sürdürürken antrenmanda sakatlıkları bulunan Hakan Arıkan, Hasan Hüseyin Acar, Nurettin Korkmaz ve Alpay çelebi ise yer almadı. Takımdan ayrı çalışan bu isimler fizyoterapist ile tedavilerine devam etti. En kısa sürede tam kadro çalışmak isteyen Kayserispor’da sakat oyuncuların tedavisi için de yoğun mesai harcanıyor.