24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor Beşiktaş Maçından 3 Puanla Dönmek İstiyor

Süper Lig’de bu hafta Kayserispor ile Beşiktaş Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı’nda karşılaşacak. 6 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de oynanacak olan maçta Kayserispor kendi evinde 3 puan almak istiyor.

Beşiktaş maçını kazanmak isteyen sarı-kırmızılı ekip bu maç için tüm hazırlıklarını yapıyor. Teknik Direktör Robert Prosinecki maçı kazanmak için oyuncularına güvendiğini söyledi.

Kayserispor Beşiktaş Maç Öncesi

Süper Lig’in 30.haftasında Hes Kablo Kayserispor evinde konuk edeceği Beşiktaş maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Takımda morallerin çok yüksek olduğu ifade ediliyor. Kayserispor son iki haftadır oynadığı maçlarda 6 puan aldı. Bu sonuçlarla birlikte Kayseri ekibi ligde kalma konusunda çok önemli bir aşama kaydetti.

Kayserispor bu hafta çıkacağı Beşiktaş maçını kazanarak bu çıkışını sürdürmek istiyor. Maç ile ilgili açıklama yapan Teknik Direktörü Robert Prosinecki, oyuncularının çok iyi çalıştıklarını ve onlara güvendiğini ifade etti. Son 4 maçta 9 puan aldıklarını belirten Prosinecki, Beşiktaş maçı ile ilgili tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu ve bu konuda oyuncularına güvendiğini söyledi.

Güncel Yazılar