4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Sert Açıklamalarda Bulundu

Ülkemizin ilk kadın spor kulübü başkanı olan Berna Gözbaşı Galatasaray karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Galatasaray karşılaşmasında da hakemlerin hatalarına kurban gittiklerini ifade ederek ”Bu kadar da olmaz, artık yeter” dedi. Kayserispor başkanı açıklamasında Pedro’nun pozisyonu için penaltı çalınmalıydı siteminde bulunurken hakemlere ise yüklendi.

Gözbaşı: Penaltımız Verilmedi

Henüz karşılaşmanın ilk yarısında Kayserispor hızlı bir arak geliştirmişti. Ryan Donk ceza sahası içerisinde Kayseripsor’lu Pedro Henrique’ye müdahalede bulunarak düşürmüştü. Bu pozisyon için isyan eden başkan Berna Gözbaşı ”Pozisyona penaltı çalınmalıydı, oyuncumuz aldığı darbe ile yerde kaldı açıkça penaltı idi.” dedi.

Gözbaşı: Ayıptır , Günahtır

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı penaltı pozisyonu için isyan ederken bir yandan da hakemlere sitem etti. Açıklamasında sert ifadeler kullanan başkan Gözbaşı ” Kayserispor’umuzu bu zor durumdan kurtarmak için maddi manevi bütün gayretimizi ortaya koymuşken hakemler tarafından engellenmeyi kabul etmiyoruz. Her hafta hakemler tarafından cezalandırılıyoruz. Bu kadarı artık yeter. Ayıptır, günahtır.” ifadelerini kullandı.