24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Mutlu

TFF’nin yaptığı toplantı ile bu sezonda liglerdeki küme düşmeyi kaldırmasının ardından Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı mutlu oldu. Katıldığı bir programda alınan kararı değerlendiren Berna Gözbaşı kararın alınmasına destek olan tüm kulüp başkanlarına teşekkür etti.

Liglerin bitmesi ile birlikte liglerde küme düşenler belli olurken TFF tarafından yapılan toplantıda kulüp başkanları liglerde bu sezon küme düşme olayının gerçekleşmemesi için tavsiyede bulundular. Toplantı sonunda pandemi süreci ve bu süreç sebebiyle liglere ara verilmesi, oyuncu psikolojilerinin salgın hastalık sebebiyle iyi olmaması sebepleri ile küme düşme kaldırıldı.

Berna Gözbaşı Durumdan Çok Memnun

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı küme düşmelerinden dolayı çok üzgün olmasının ardından alınan bir karar ile mutlu oldu. Çok zorlu bir yıl geçirdiğini ve 1 yılda 10 yılık tecrübe edindiğini belirten Gözbaşı pandemi döneminde olmayacak şeyleri gördüğünü söyledi.

Alınan karar ile Süper Lig’de devam edeceklerini ve görevine de devam edeceğini belirten Başkan Gözbaşı yaşadığı zorlukları ortadan kaldıracağını ifade etti. Yeni bir sistem kuracaklarını ve Kayserispor’un bir daha böyle sıkıntılar yaşamayacağını belirtti.

Güncel Yazılar