18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Duygulandı

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor, son oynadığı maç olan Trabzonspor ekibinin maçı 2-1 kazanması ile ligden düştü.

Süper Lig ekiplerinin bu sezon küme düşmemeleri konusunun gündeme alındığı Kulüpler Birliği Toplantısı’nda kulüplerin sunduğu bu teklif Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın duygulanmasına sebep oldu.

Başkan Berna Gözbaşı, Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil’in bu sene için sunmayı planladıkları ve takımların küme düşmesinin kaldırılması tavsiyesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Toplantıdan Çıkması ile İlgili Açıklama

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Kulüpler Birliği Toplantısı’na katıldı. Toplantıda bu sene küme düşme kaldırılsın kararı çıktı. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Berna Gözbaşı, tüm kulüplerin bu tavsiyede bulunmasının kendisini duygulandırdığını ifade etti.

Yapılan Kulüpler Birliği Toplantısı’nda sinirlenerek toplantıdan çıkması ile ilgili olarak da açıklama yapan Gözbaşı, toplantıdaki tek kadın başkan olarak kapris hakkını kullandığını söyledi.

Basına açıklama yapan Başkan Gözbaşı’na Bernard Mensah’ın transferi soruldu. Başkan oyuncularını istemeyen kulüp kalmadığını ama Mensah’ın kalıp kalmama durumu kesinlik kazanana kadar bir şey söyleyemeyeceğini belirtti.

Güncel Yazılar