23 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı 23 Nisan’ın Kutladı

Süper Lig takımları arasında yer alan Kayserispor takımı da 23 Nisan’ı dijital ortamdan kutladı. Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, 23 Nisan’dan dolayı bir mesaj yayınlayarak, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Kaysersispor futbol kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, bayramı sosyal medya aracılığıyla kutlamış oldu. Kayserispor’un başkanı yapmış olduğu paylaşımda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü de saygı ve Minnetle andı.

Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Kaysersispor başkanı Berna Gözbaşı sosyal medya hesabı aracılığıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Mesajın Mustafa Kemal Atatürk’e de saygı ve minnet duyduğunu ifade eden başkan, çocukların da bayramını kutladı. 

Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında güzel günler ve yarınlar göreceğiz diyen Gözbaşı, ülkemizin temelinin 23 Nisan 1920 tarihinde atıldığını da belirtti. Tarımdan sanayiye, spordan sağlığa kadar tüm gelişlerin temel 23 Nisan 1920’de atılmıştır, dedi.

Büyük Önder Atatürk’ün 100 yaşındaki emanetinin kendilerinde olduğunu ifade eden başlan, Türkiye’yi daha iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını da sözlerine ekledi.