23 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor futbol takımı

Kayserispor 3 Ayrı Grup Olarak Çalışıyor

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Hes Kablo Kayserispor futbol takımı lig hazırlıklarına devam ediyor. Korona virüs salgını sürecinde ülkemizde liglere ara verildiği biliniyor. Federasyonun almış olduğu karar neticesinde liglerin 12 Haziranda yeniden başlayacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda hazırlık çalışmalarına başlayan Kayserispor takımının çalışmalarına 3 ayrı grup halinde devam ettiği ifade ediliyor.

Takım teknik direktörü öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmanın, ısınma hareketleriyle başladığı belirtiliyor. Antrenman çalışmalarının daha sonra pas ile yön değiştirme çalışmasıyla devam ettiği de ifade ediliyor.

Antrenmanlar Robert Prosinecki Nezaretinde Yapılıyor

Süper Ligde kalma mücadelesi veren Hes Kablo Kayserispor takımında antrenmanlar başladı. Teknik direktör Robert Prosinecki nezaretinde gerçekleştirilen antrenman çalışmalarının 3 ayrı grup halinde yapıldığı belirtiliyor.

Teknik direktör Robert Prosinecki; antrenman çalışmalarına ısınma hareketleriyle başlıyor. Sonrasında pas ve yön değiştirme çalışmalarının yapıldığı ifade ediliyor. Öte yandan sarı kırmızılı ekipte günde tek idman yapıldığı da ifade ediliyor. Yapılan son antrenmanda ayak tenisi ile dar alanda çift kale maç çalışmasının da yapıldığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar