24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol

Kayseriporlu Emre Evde Çalışmalarına Devam Ediyor

Kayserispor futbol takımının yetenekli sok bek oyuncusu olan Emre Taşdemir’in çalışmalarına aralıksız olarak evden devam ettiği ifade ediliyor. Evde antrenmanlarına devam eden yetenekli savunmacının; kendisine verilen bireysel çalışmayı takip ettiği bildiriliyor.

Sezon arası dönemde Galatasaray takımından kiralık olarak alınan Emre Taşdemir; antrenmanlarına evinden devam ediyor. Kısa süre içerisindeki kaliteli oyunuyla gönüllerde yer edinmeyi başaran Taşdemir; evde idman yaparak; liglerin yeniden açılmasını bekliyor.

Virüs İlletinden Kurtulacağız!

Yapmış olduğu açıklamada koronavirüs illetini milletçe atlatacaklarına inandığını ifade eden Kayserispor takımının yetenekli oyuncusu; bir an önce bu salgının bitmesini temenni ettiğini de sözlerine ekliyor. Futbollu günlere geri dönmeyi istediğini belirten Taşdemir; Türk halkı olarak kenetlenerek, bu sorunun üstesinden gelineceğini de sözlerine ekledi.

Koranavirüs nedeniyle ülkemizde liglere ara verilmesini değerlendiren Taşdemir; yine futbollu günlere dönüleceğini ifade ederek; bu virüs illetini halk olarak ortaklaşa atlatacağımızı da sözlerine ekledi. Evde Kal Türkiyem, diye mesaj da veren yetenekli futbolcu, yine futbollu günlere dönüleceğinden emin olduğunu da ifade etti.