23 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kayaserispor’un 5 Futbolcusuna Sokağa Çıkma Yasağı

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkmasının yasaklandığı biliniyor.  Bu kapsamda pek çok kulübün futbolcularının da sokağa çıkma yasağına takıldığı biliniyor. Kayserispor futbol takımında da toplamda 5 genç futbolcunun 20 yaş yasağına takıldıkları ifade ediliyor.

Hes Kablo Kayserispor’da toplamda 5 futbolcunun yasağa takılmasından dolayı sokağa çıkamayacakları belirtiliyor. Böylece pek çok futbol takımında olduğu gibi Kayserispor’da da çok sayıda oyuncunun sokağa çıkma yasağı kapsamında yer aldığı için dışarıya çıkamayacağı ifade ediliyor.

Futbolcular Tedbirlere Uyacak

Ülkemizde koronavirüs salgını baş gösterdiği ilk günden bu tarafa her türlü tedbire uyum sağlamak konusunda hassas bir çalışmaya imza atan Kayserispor futbol kulübünde 5 futbolcunun 20 yaş yasağına takıldıkları açıklandı. Bu kapsamda 20 yaş oldukları ifade edilen Emirhan Civelek; Nurettin Korkmaz, Doğan Alemdar, Emre Demir ile Ömer Uzun’un yasağa takıldığı biliniyor.

Öte yandan futbolcuların yaş aralıklarının Nurettin Korkmaz 17 yaşında, Emre Demir 16 yaşında, Doğan Alemdar 18 yaşında, Ömer Uzun ve Emirhan Civelek’in ise 20 yaşında olduğu belirtiliyor. Bu futbolcuların tamamının antrenman çalışmalarına evlerinde devam edecekleri aktarıldı.