18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Kaleci Silviu Lung Kayseri’de Çok Mutlu

Kayserispor futbol takımının yetenekli kalecisi olan Silviu Lung; takımından çok memnun olduğunu ifade ederek; Kayseri’nin ikinci evi olduğunu da sözlerine ekledi. Burada çok mutlu olduğunu açıklayan yetenekli kaleci; takımında kalmak istediğini de sözlerine ekledi.

Koronavirüs salgını sonrasında liglere ara verildiği böyle bir dönemde futbolu fazlasıyla özlediğine değinene yetenekli file bekçisi; Kayserispor’da kalmayı istediğini de belirtti. Sarı kırmızılı takımın Rumen kalecisi yapmış olduğu açıklamada futbolsuz geçen günlerine dair de bilgiler verdi.

Futbolsuz Günler Zor Günler

Futbol oynamayı çok özlediğini ifade eden Silviu Lung; futbolsuz günlerin zor günler olduğunu da açıkladı. Kayserispor takımının yetenekli file bekçisi yapmış olduğu açıklamada ligde iyi bir konumda bulunmasalar da futbolu çok fazlasıyla özlediğini de belirtti. Futbol ile yaşamayı sevdiğini ifade eden Lung; futbolun dışında kalıyor olmanın berbat bir duygu olduğunu da sözlerine ekledi.

Sağlığın dünyadaki en önemli şey olduğunu belirten yetenekli file bekçisi; evde kalmaktan sıkıldığını da ifade etti. Güne sabah spor yapmayla başladığını sözlerine ekleyen yetenekli kaleci; gün içerisinde de oyun oynayarak ve film seyrederek vakit geçirdiğini belirtti. Kayseri’nin güzel bir kent olduğunu belirten Lung; Kayseri’de kalmayı istediğini de sözlerine ekledi.