18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Hüseyin Acar: Sosyal Medya’dan Açıklama Yaptı

Hes Kablo Kayserispor futbol takımının iddialı oyuncusu olan Hasan Hüseyin Acar; sosyal medya aracılığıyla açıklamalarda bulunarak; futbolu çok özlediğini de ifade etti. Yapmış olduğu açıklamada sahaya çıkmayı çok özlediğini ifade eden Acar; kendilerini formda tutmak için etkili bir çalışmanın içerisinde yer aldıklarını da belirtti.

Kayserispor’un resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla canlı yayına katılım gösteren Hasan Hüseyin Acar; futbola olan özlemini de dile getirdi. Sürekli olarak maç yapmaya ve antrenman yapmaya alışkın olduğunu açıklayan Hüseyin Acar; yaşanılan sürecin kendilerini zorladığını da sözlerine ekledi.

Bireysel Antrenman Yapıyoruz

Koronavirüs salgınından dolayı çalışmalarına bireysel olarak devam ettiklerini aktaran Kayserispor futbol takımının yetenekli futbolcusu; bu sayede formda kalmayı hedeflediklerini de belirtti. Evde kaldıkları süre içerisinde ailesiyle vakit geçirdiğini sözlerine ekleyen Acar; futbol sahasına çıkmayı özlediğini de sözlerine ekledi.

An itibariyle sadece formda kalmaya çalıştıklarını belirten Hüseyin Acar; Kayserispor’un kendisi için anlamının büyük olduğunu da ifade etti. Milli takım hayalinin bulunduğunu aktaran yetenekli futbolcu; çok daha yukarılara gidebilmek için Kayserispor’un çok iyi bir başlangıç olduğunu da sözlerine ekledi.