25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

Hes Kablo Kayserispor Kendi Evinde Fenerbahçe’yi Konuk Edecek

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Hes Kablo Kayserispor, 15 Mayıs Cumartesi günü kendi sahasında Fenerbahçe’yi konuk edecek. İki takım arasındaki bu mücadele Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu’nda ve saat 20:30’da başlayacak. Bu karşılaşmayı hakem Halil Umut Meler yönetecek. Hakem Halil Umut Meler’in yardımcılıklarını ise Cevvdet Kömürcüoğlu ve Çağlar Uyarcan yapacak. Bu mücadele beIN SPORTS HD 3 ekraanından naklen olarak yayınlacak.

Hatırlanacağı üzere Süper Lig’in birinci yarısında oynanan ilk maçı konuk takım Fenerbahçe, 3 – 0’lık skorla kazanan taraf olmuştu. Bu maç öncesinde konuk takım Fenerbahçe, Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 79 puan ile 3. Sırada bulunuyor. Öte yandan ev sahibi Hes Kablo Kayserispor ise Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 41 puan ile 17. Sırada yer alıyor.

Hes Kablo Kayserispor ve Fenerbahçe’nin Muhtemel 11’leri

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanacak olan maçta Hes Kablo Kayserispor ve Fenerbahçe kozlarını paylaşacak. Konuk takım Fenerbahçe’nin rakibi Hes Kablo Kayserispor karşısında Harun Tekin, Tisserand, Attila Szalai, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Jose Sosa, Ozan Tufan, Mert Hakan Yandaş, Mesut Özil, Dimitris Pelkas ve Enner Valencia 11’i ile maça başlaması bekleniyor.

Öte yandan ev sahibi Hes Kablo Kayserispor’un rakibi Fenerbahçe karşısında Doğan Alemdar, Kolovetsios, Paz, Attamah, Aziz Eraltay, Avramovski, Muhar, Kvrzic, Lennon, İlhan Parlak ve Pedro Henrique 11’i ile karşılaşmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca bu maç öncesinde konuk takım Fenerbahçe, Süper Lig’de dış sahada oynamış olduğu 19 maçtan 13 galibiyet, 5 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Hes Kablo Kayserispor ise Süper Lig’de iç sahada oynamış olduğu 19 maçta 5 galibiyet, 7 beraberlik ve 7 mağlubiyet aldı.

Hes Kablo Kayserispor ve Fenerbahçe’nin Form Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Hes Kablo Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde konuk takım Fenerbahçe, Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Hes Kablo Kayserispor ise Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.