18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Emre Demir

HES Kablo Kayserispor Başkanından Açıklamalar

Süper Lig’in tek kadın kulüp başkanı olan Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Takımın geleceği, ekonomik durumlar, corona virüs salgını ve oyuncular hakkında birçok açıklama yapan başkan, kulübün genç oyuncusu Emre Demir ile ilgili gelişmeleri de açıkladı. Genç yetenek Emre Demir’e çeşitli transfer tekliflerinin geldiğini ancak resmi teklif gelmeden ciddiye almayacağını belirtti.

Süper Lig takımlarından olan Kayserispor takımının başkanı Gözbaşı, kulüp tarafından yapılan sosyal medya canlı yayınında açıklamalar bulundu. Taraftardan gelen soruları da yanıtlayan Berna Gözbaşı, başkan olma süreciyle ilgili konulara da değindi. Teklif geldiğinde başkan olmayı hiç düşünmediğini belirten Gözbaşı, daha sonra ısrarlara dayanamayarak başkan olmayı kabul ettiğini söyledi.

“Emre Demir’e Transfer Teklifi Var”

Takımda forma giyen oyuncularla ilgili de açılamalar yapan kulüp başkanı, bu sezonun flaş isimlerinden olan genç oyuncu Emre Demir ile ilgili gelişmeleri aktardı. Henüz 15 yaşında ilk Süper lig maçına çıkmayı başaran oyuncuya transfer tekliflerinin olduğunu ancak henüz resmi bir teklif olmadığını açıkladı.

Korona virüs sonrası ligler ve takımlar hakkında düşündüklerini de anlatan kulüp başkanı, salgın sonrasındaki gelirlerin azalacağını söyledi. Korona salgını sonrası ekonomik durumu düzeltmenin oldukça zor olacağını söyleyen Berna Gözbaşı, genç oyunculara yönelmenin önemini vurguladı.