18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Bernard Mensah

Galatasaray Fiyat Arttırdı Beşiktaş Aldı

Süper Lig’de bu sezonda da devam edecek olan Hes Kablo Kayserspor takımının başarılı oyuncusu Bernard Mensah için teklifler gelmeye devam ediyor. Oyuncu için en son teklifi Beşiktaş sunmuş ve Kayseri yönetimi ile anlaşmaya varılmıştı. Mensah için Galatasaray ve Trabzonspor’un da transfer çalışması yaptığı biliniyor.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Ganalı oyuncuyu almak üzere fiyat arttırımına gitti. Beşiktaş’ın bu hamle üzerine kesenin ağzını biraz daha açması ile imzalar atıldı ve oyuncu siyah beyazlı formayı giydi.

Galatasaray’ın yoğun çaba göstermesi ve teklif sunmasına rağmen Beşiktaş oyuncuyu kaptırmadı ve renklerine bağladı.

Bernard Mensah Sağlık Kontrolünden Geçecek

Hes Kablo Kayserspor takımının gözde oyuncularından Bernard Mensah için Berna Gözbaşı Beşiktaş’a söz verdi. Beşiktaş oyuncunun sağlık kontrolünden geçmesi için İstanbul’a gelmesini istedi. Oyuncunun sağlık kontrolünden geçmesinin ardından iki kulüp yönetimi imza için bir araya gelecek.

Beşiktaş Mensah’ı satın alma opsiyonlu olarak 1 yıllığına kiraladı. Oyuncu için Kayserispor’a 500 bin Euro ödeme yapılacak. Oyuncuyu satın alacağı zaman ise 4.5 milyon Euro daha ödeme yapılacak. Bu sözleşmede Mensah’ın ise yıllık 1.3 milyon Euro ve 100 bin Euro da başarı primi almasına karar verildi.

Güncel Yazılar