22 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

Fenerbahçe’de Ayrılık Haberleri

Fenerbahçe takımı içinde Ocak ayında 2 ayrılık haberi birden gelebilir. Spor Toto Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi içerisinde Fenerbahçe, oldukça iyi performanslar sergiledi ve yoluna sağlam adımlarla devam ediyor. Fenerbahçe takımının içinde Ocak ayında 2 futbolcu ile ilgili yolların ayrılacağı yönünde haberler çıkmaktadır.

Sarı Lacivertlilerde ayrılık rüzgârları esmeye devam edecek gibi görünüyor. Jorge Jesus kadroya hangi isimleri alarak, hangi isimleri çıkaracağı konusunda tam bir net karar veremedi. Jorge Jesus ekip ile ilgili planlarını kararlaştırmaya çalışıyor. Sarı Lacivertlilerin çok iyi, sağlam planları var. UEFA Avrupa Liginde 2 maçta da rakibini yenmek istiyor.

Ocak Ayındaki Ayrılıklar

Sarı Lacivertlilerde değişimler olmakta ve Jorge Jesus planları için adımlarını atmaya başlamaktadır. UEFA Avrupa Ligi’nde AEK Larnaca’yı 2 maçta yenen Fenerbahçe için farklı planlar ve iddialar söz konusu olmuş gibi görünüyor. İddialar arasında ayrılıkların 2 tane olabileceği söyleniyor. İddialarda, farklı durumlar söz konusu olmuş gibi gözüküyor.

Fenerbahçe, AEK Larnaca’yı yenecek ve gruptan hızlı bir şekilde çıkacak. Planların gidişatı bunu doğru kabul ediyor. Ocak ayı içerisinde 2 tane ayrılığın birden olması düşünülüyor. Geçtiğimiz sezon içerisinde 41 tane resmi maçta güzel, kaliteli performans sergileyen oyuncu taraftarların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Başarılı oyunucular ve teknik adamlar farklı plan stratejileriyle karşılaşabilirler.

Jorge Jesus’tan Uyarılar

Geçen sezon içerisinde 41 resmi maçta 9 tane gol ve 2 asistlik performansı sergileyen oyuncu için nazar değmiş haberleri çıktı veya bundan dolayı bazı değişimlerin olabileceği vurgulanıyor. 28 yaşındaki bahsedilen bu başarılı futbolcunun, Jorge Jesus tarafından azarlandığı bile ileri sürülmüştü. Jorge Jesus’tan azar işitmiş olabileceği kesinlikle düşünülmektedir. Bu haberlerin ve iddiaların Takvim gazetesinde sürekli manşet olarak verildiklerini biliyoruz.

Süper Lig kazananları ve kaybedenleri değil artık tüm herkesi görebilirsin. Süper Lig’de kadroda hangi isimler yer alacak, dikkat çeken isimler hangileridir? Miha Zajc UEFA Avrupa Ligi içerisinde kadroda yer aldı. Sloven orta saha Beşiktaş’ın derbisinde kadroda yer almadı. Dinamo Kiev ve Renners ise Süper Lig’de ve kadroya alınmadılar.