25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Fenerbahçe Transfer Konusunda Kayserispor’a Gitti

Fenerbahçe önümüzdeki yılın transfer çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalar kapsamında Kayserispor Kulübü’ne giden Fenerbahçe Bernard Mensah ve Emre Demir’in transferi için görüşmelerde bulundu. Fenerbahçe maddi sıkıntılar yaşayan Kayserispor’dan iki oyuncuyu transfer listesine aldı.

Hes Kablo Kayserspor’un Atletico Madrid’den 3.6 milyon Euro bonservisini ödemeye devam ederek aldığı Bernard Mensah’ın adı Galatasaray ve Beşiktaş’ın transfer listesinde de yer alıyor. Transferler konusunda Fenerbahçe’nin çok daha hızlı adım attığı ve transfer listesine eklediği oyuncularla görüşmelerine hemen başladığı biliniyor.

Fener Emre İle Geleceğe Yatırım Yapmak İstiyor

Fenerbahçe’nin Mensah transferi konusunda Kayserispor’a teklifle gittiği söyleniyor. Kayseri’nin Atletico Madrid’e olan borcunu devralarak bu transferi bitirmek isteyen Fenerbahçe’nin bu konuda yoğun mesai harcadığı belirtiliyor.

Kayserispor takımının 16 yaşındaki oyuncusu Emre Demir de Fenerbahçe’nin listesinde yer alıyor. Sarı kanarya’nın bu oyuncuyu alarak geleceğe yatırım yapma hedefinin bulunduğu söyleniyor. Oyuncuya Fenerbahçe’nin yanı sıra Türkiye’den ve yurtdışından birçok talibin bulunduğu biliniyor.

Güncel Yazılar