20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

FENERBAHÇE LİVAKOVİC TRANSFERİNDE SONUÇ ALAMADI

Transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan sarı lacivertli takım Fenerbahçe Ryan Kent transferi ile sezonu açarken 37 yasındaki Bosnalı Dünyaca ünlü yıldız Edin Dzeko’ yu da renklerine bağlamayı başardılar.

Sarı lacivertli takım transfer sürecinin devamın da hücum hattına milli golcü Umut Nayir ile anlaşarak tecrübeli golcü ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe, on numaraya Sebastian Szymanski, stoper de Djiku ve Becao ile güçlendirdiler. Beşiktaş ile adı geçen Sırp oyuncu Dusan Tadic ile son transferini yapan sarı lacivertli takım da gözler artık kaleci transferine çevrilmiş durumda.

Kadrosuna takviyeler yapmaya devam edecek olan sarı lacivertli takım ayrılacak isimler ile de görüşmelerine devam ediyor. Çalışmalarına son sürat devam eden Fenerbahçe ‘de tecrübeli teknik adam İsmail Kartal ‘ın takıma katılması ile transfer süreci de hızlanarak devam ediyor.

Yoğun bir yaz transfer süreci geçiren sarı lacivertli takım da Hırvat ekibi Dinamo Zagreb’ in kalecisi olan 28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic ile ilgilenmeye devam ediyorlar. Hırvat kaleci Dominik Livakovic ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürülen Fenerbahçe Dinamo Zagreb ile pazarlıklarına devam ediyorlar.

Fenerbahçe Dominik Livakovic için Dinamo Zagreb’e yaptığı 9 Milyon Euro’ ya yakın teklif ile sarı lacivertli takım artık transferin açıklanması için gün sayıyor desek te Hırvat ekibi 1 Milyon Euro daha istiyor. Fenerbahçe ile Dinamo Zagreb arasındaki pazarlıklarda fark 1 milyon Euro’ya inerken, Hırvat ekibi inadını sürdürüyor.

HIRVAT EKİBİ 1 MİLYON EURO ‘DA İNATÇI OLDULAR

Sarı lacivertli takımın uzun süredir peşinde oldukları Hırvat ekibi Dinamo Zagreb’ in kalecisi olan 28 yaşındaki Hırvat kaleci Dominik Livakovic transferinde kulübün inadını kıramadılar.

Fenerbahçe Dominik Livakovic için Dinamo Zagreb’e yaptığı 9 Milyon Euro’ ya yakın teklif ile transferi bitirmek isteseler de Hırvat ekibi en başından beri 10 Milyon Euro ‘ da diretmeye devam ediyorlar.

Sarı lacivertli takımın kapısını çaldıkları andan itibaren oyuncu için Hırvat ekibi ne istediyse en başta 10 Milyon Euro ‘nun altına bir kuruş inmediler.

Hırvat ekibinin bu tutumu sonrasında sarı lacivertli takım da aslında biraz beklemeye geçmek zorunda kaldılar.

Kalecisinin de yabancı bir isim olması nedeni ile sarı lacivertli takımda yerli olarak sahada ki 3 ismin kimin olacağı merak edilmeye başlandı ki bu da aslında onlar için büyük problem.

Fenerbahçe’de Dominik Livakovic konusunun bu hafta olumlu ya da olumsuz sonuçlanması bekleniyor.

HIRVAT KALECİ DOMINIK LIVAKOVIC’İN SEZON KARNESİ

Hırvat ekibi Dinamo Zagreb’ in kalecisi olan 28 yaşındaki kaleci Dominik Livakovic 2022 – 23 sezonunda takımıyla 49 maça çıkan 28 yaşındaki kaleci, 49 gole engel olamadı. Hırvat file bekçisi 13 maçta ile kalesini gole kapadı.