5 Haziran 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserisporlu futbolcu Emre Demir

Emre Demir: Kayserispor’da Mutlu

Adı sık sık transfer haberleriyle gündeme gelen Kayserisporlu futbolcu Emre Demir; geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Takımında çok mutlu olduğunu ifade eden Emre, transfer haberlerine dair de açıklamalarda bulundu.

Korona virüs önlemleri neticesinde liglere ara verilmişti. Geçtiğimiz gün yapılan toplantı sonrasında liglerin Haziran ayının ikinci haftasında başlama ihtimalinin belirlemesiyle birlikte transfer haberleri de gündeme gelmişti. Kayserispor takımının genç yeteneği Emre Demir’in adı da çıkan transfer haberlerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bu konuya dair açıklamalarda bulunan Emre Demir; kulübünde mutlu olduğunu ifade ediyor.

Büyük Hedeflerim Var!

Kayserisporlu futbolcu Emre Demir, yapmış olduğu açıklamada büyük hedeflerinin bulunduğunun altını çizdi. Kulübünde mutlu olduğunu ifade eden Emre; kendisini transfer etmek isteyenlerin öncelikli olarak kulübüyle görüşmeleri gerektiğinin altını çiziyor. Kendisinin transfer haberlerine dair yorum yapmasının doğru olmayacağını ifade eden Emre Demir, Kayseri’de mutlu olduğunun da altını çizdi.

Öte yandan Süper Ligde gol atan en genç oyuncu unvanını elinde bulunduran Emre’yi Süper Lig’den çok sayıda farklı takımın istediği biliniyor. Henüz 16 yaşındaki genç yeteneğin, etkili futboluyla dikkatleri üzerine çektiği de biliniyor.