24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Bülent Bölükbaşı’ndan Mensah Açıklaması

Hes Kablo Kayserispor Sportif Direktörü Bülent Bölükbaşı bir basın organına açıklamalarda bulundu. Bölükbaşı takımlarının yıldız oyuncusu Mensah ile ilgili çıkan transfer haberlerinin hepsinin doğru olduğunu belirtti.

Sportif Direktör Bölükbaşı yaptığı açıklamada, geçen sezon ile ilgili çok fazla ders çıkardıklarını ve yeni sezonda bu çıkardıkları derslere göre hareket edeceklerini söyledi. Bundan sonra ayakları yere basan bir Kayserispor ile taraftarın karşısına çıkacaklarını belirtti. Bölükbaşı teknik direktör Prosinecki’nin durumunun yakın zamanda belli olacağını ifade etti.

Mensah ile ilgili açıklamalarda bulunan Bülent Bölükbaşı çok iyi bir oyuncu olduğunu ve Türkiye’de her takımda oynayabileceğini söyledi. Mensah ile ilgili çıkan haberlerin ve gelen tekliflerin hepsinin doğru olduğunu belirten Bölükbaşı başarılı oyuncuya aslında önümüzdeki sezon kendilerinin de ihtiyaçlarının olacağını söyledi.

Lung Karakterli Bir Oyuncu

Kaleci Lung ile ilgili de açıklamada bulunan Bülent Bölükbaşı Lung’un çok müthiş bir karakterinin bulunduğunu ifade etti. Lung’un sözleşmesinin bittiğini ama önümüzdeki yıl başarılı kaleci ile devam etmek istediklerini ifade eden Bölükbaşı onun kadar karakterli bir oyuncuyu çok az gördüğünü de ifade etti.

Güncel Yazılar