24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Brezilyalılar Kayserispor Tesislerinde

Kayserispor takımının Brezilyalı oyuncuları olan Pedro Henrique ile Gustavo Campanharo takımın tesislerinde çalışmalarına başladı. Çalışmalarına etkili bir şekilde başlayan Brezilyalı futbolcuların, Hes Kablo Kayserispor tesislerinde idman yaptıkları da ifade ediliyor.

Kaysersispor’un önemli futbolcuları arasında yer alan Pedro Henrique ile Gustavo Campanharo, evlerinin dışında da antrenman yapmaya başladılar. Korona virüs salgını sürecinde diğer futbolcuların da yaptığı gibi çalışmalarına evlerinden devam eden Brezilyalı futbolcuların artık Kayserispor’un tesislerinde de çalışmaya başladıkları belirtildi.

Teknik Heyetin Talimatına Uyuyorlar

Kayserispor futbol takımının yetenekli oyuncularının teknik heyetin kendilerine verdikleri talimatlara uygun bir şekilde çalışmalarına devam ettikleri ifade ediliyor. Bu kapsamda şimdiye kadar çalışmalarına evlerinden devam eden futbolcuların artık kendilerine verilen talimatlar doğrultusunda kulüp tesislerinde de çalışmaya başladıkları belirtiliyor.

Sarı kırmızılı takımının Brezilyalı oyuncuları olan Pedro Henrique ile Gustavo Campanharo, artık kulübün tesislerinde çalışmaya başladılar. Bu kapsamda teknik heyetin kendilerine verdiği talimatlara uygun olarak çalışmalarına kulüp tesislerinde devam eden ikilinin böylece form tutmaya çalıştıkları da ifade ediliyor.