4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Beşiktaş’ın Bernard Mensah’a Teklifte Bulundu

Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı oyuncularından Bernard Mensah ile ilgili son günlerde transfer haberleri çıkmaya başlamıştı. Birçok kulübün oyuncuyu transfer etmek için mesai harcadığı belirtiliyor.

Mensah‘ın Beşiktaş ekibinin transfer listesinde yer aldığı biliniyor. Kara Kartal’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın oyuncuyu özellikle istediği ve bu konuda kulüpten istekte bulunduğu söyleniyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de transfer listesinde yer alan Mensah için Kayserispor Kulübü’nün oyuncu için 2 milyon Euro + 3 oyuncu istediği belirtildi.

Beşiktaş Almakta Kararlı

Kayserispor ekibinin performansı ile dikkatleri üzerine çeken yıldız oyuncusu Mensah için birçok kulüp devreye girdi. Oyuncunun transferi ile ilgili en ciddi talibin Beşiktaş olduğu ve oyuncu için resmi teklifte bulunduğu ifade edildi.

Beşiktaş Kulübünün oyuncun transfer bedelini gözden çıkardığı 3 oyuncu için de Kayserispor’a kiralık verme teklifinde bulunulduğu açıklandı. Kiralık olarak verilecek isimler arasında Kerem, Erdoğan ve Mertcan’ın adı geçiyor.

Ganalı yıldız Mensah bu sezon 23 maçta görev aldı. Bu maçlarda 5 gol atıp 8 asist yaptı.

Güncel Yazılar