4 Aralık 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Bernard Mensah

Beşiktaş ve Kayserispor 8 Saat Görüştü

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor ile Beşiktaş ekibinin yöneticileri başarılı oyuncu Bernard Mensah için 8 saat süren bir görüşme yaptı.

Süper Lig’deki iki takımı tatlı bir rekabete sürükleyen Mensah için kayserispor’a ardı aradına teklifler geliyor. Galatasaray’ın atağından sonra Beşiktaş da oyuncunun peşini bırakmadan yeni bir atağa geçtiği görülüyor.

Masada Pazarlık Sürüyor

Kayserispor ile Beşiktaş yönetimi Bernard Mensah için masada pazarlığa devam ediyor. İki kulüp arasındaki son görüşme 8 saat sürerken Beşiktaş’ın teklifi hakkında da bilgi verildi.

Beşiktaş Başkan Ahmet Çebi oyuncuyu almanın gündemlerinde olduğu ve oyuncu için Kayseri’ye 3 milyon euro + 2 oyuncu teklifinde bulunduklarını söyledi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, Mensah’ı almak istediklerini ama sadece ona odaklanmadıklarını belirtti. Gündemlerinde başka oyuncuların da bulunduğunu ifade eden Çebi tekliflerini sunduklarını ve dönüş beklediklerini söyledi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi iç ve dış transferlerin neden bu kadar uzun sürdüğü ile ilgili açıklamada bulundu. Çebi, çok iyi pazarlık etme huyun bulunduğunu ve hepsiyle tek tek pazarlık yaptığı için transferlerin sonuçlandırılmasının uzun sürdüğünü belirtti.

Güncel Yazılar