5 Haziran 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Hes Kablo Kayserispor

Beşiktaş Bernard Mensah İçin Devrede

Hes Kablo Kayserispor ekibinin yıldız oyuncusu Bernard Mensah’ı birçok kulüp transfer listesine aldı. Bu takımlardan Galatasaray oyuncuyu almak için adım atarken Beşiktaş Kulübü’nden de Başkan Ahmet Nur Çebi devreye girdi.

Beşiktaş Kulübü Mensah’ı alabilmek için tüm şartları zorlayacağa benziyor.  Kayserispor yönetimi ile daha önce görüşme yapan Beşiktaş yönetimi oyuncu karşılığında önce 3 oyuncu teklif ederken sonrasında 4 oyuncu artı para teklifinde bulundu. Bu transferin bir an sonuçlanması ve imzaların atılması için Başkan Çebinin devreye girdiği belirtiliyor.

Gözbaşı Arada Kaldı

Galatasaray yönetiminin Mensah için sık sık Hes Kablo Kayserispor Kulübü’nü ziyaret ettiği biliniyor. Beşiktaş’tan da teknik direktör Sergen Yalçın’ın oyuncunun transferi konusunda çok ısrarcı olması sebebiyle siyah beyazlı ekibin de Kayseri ziyaretlerini arttıracağı belirtiliyor.

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı oyuncuları ile ilgili olarak iki Süper Lig takımının ısrarcı olması sebebiyle arada kaldı. Her iki kulübün de oldukça cazip teklifler sunması sebebiyle Gözbaşı’nın ikilemde kaldığı söyleniyor. Her iki takımın da sundukları teklifler için cevap beklediği belirtiliyor.

Güncel yazılar