25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Bernard Mensah

Bernard Mensah Sonunda Beşiktaş’ın

Bir süredir Süper Lig’de Bernard Mensah konusunda büyün ir rekabet yaşanıyordu. Hes Kablo Kayserispor takımının başarılı oyuncusu Mensah için Beşiktaş ile Galatasaray arasında büyük bir çekişme yaşandı. İki takım oyuncuyu almak için birbiri ardına teklifler sunmaya başladı.

En son teklifi sunan Beşiktaş ile yapılan görüşmeler sonunda Kayserispor’un başkanı Berna Gözbaşı ile sözlü anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Galatasaray’ın gündeminde bulunan ve çok cazip tekliflerle Kayserispor yönetiminin karşısına çıkan Galatasaray istediğini alamadı. Galatasaray’ın oyuncuyu 1.3 milyon Euro’ya kiralayarak sezon sonunda bonservisi ile birlikte satın almayı teklif etmesi Beşiktaş’ın teklifini daha cazip hale getirdi.

Beşiktaş’ın Mensah İçin Teklifi

Hes Kablo Kayserispor ekibinin oyuncularından Bernard Mensah için Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş cazip bir teklif sundu. Uzun vadeli 3 milyon Euro’luk teklifi ile Beşiktaş Galatasaray ile yaşadığı rekabeti kazanmış oldu.

Başkan Berna Gözbaşı ile sözlü olarak anlaşmaya varıldığı belirtildi. Gözbaşı, Mensah’ın kafasının son günlerde biraz karışık olduğunu oyuncuya Türkiye’den ve Avrupa’dan tekliflerin geldiğini belirtti. Gelen teklifler konusunda kararın oyuncuya bırakıldığı ifade edildi.

Güncel Yazılar