25 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor futbol

Bernard Mensah, Şampiyonlar Liginde Oynamak İstiyor!

Kayserispor futbol takımının yetenekli oyuncusu olan Bernard Mensah, Şampiyonlar Liginde oynamayı çok istediğini ifade etti. Şampiyonlar Liginde oynamak istediğini ifade eden Bernard Mensah, bunun her futbolcunun hayali olduğunu da sözlerine ekledi.

Ganalı futbolcu yapmış olduğu açıklamada en büyük isteğinin Şampiyonlar Liginde oynamak olduğunu söyledi. Her futbolcunun olduğu gibi kendisinin de hedeflerinin bulunduğunu ifade eden yetenekli oyuncu; en büyük hayallerinden birisinin Şampiyonlar Liginde oynamak olduğunu sözlerine ekledi.

Süreç Çok Zor Bir Süreç!

Korona virüs sürecinin çok zor bir süreç olduğunu ifade eden Bernard Mensah; futbola uzak kalmanın kendisi için sıkıcı ve zor bir süreç olduğunu sözlerine ekledi. Haftada 3 ya da 4 kez antrenman yapmaya alışkın olduklarını ifade eden Bernard Mensah, formada kalmak için çalıştığını da sözlerine ekledi.

Kayserispor takımının yıldız oyuncusu olan Bernard Mensah, Kayseri’yi ve Kayserispor takımını çok sevdiğini ifade etti. Her futbolcuda olduğu gibi kendisinin de bazı hedefleri olduğu ifade eden yetenekli futbolcu, Şampiyonlar Liginde oynamak istediğini sözlerine ekledi.