18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Bernard Mensah

Bernard Mensah Galatasaray ile Anlaştı

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor forması giyen Ganalı oyuncu için birçok kulübün talip olduğu biliniyor. Bu talipler arasından Galatasaray transfer teklifinden vazgeçmeyerek oyuncu ile görüşmelerini tamamladı.

Fatih Terim’in takımında görmek istediği ve bu konuda ısrarcı olduğu Bernard Mensah için kulüpler bir süredir görüşüyordu.

Kayserispor kulübünün Mensah için Atletico Madrid’e olan borcunun ödenmesi şartını koşması üzerine Galatasaray yönetimi İspanyol kulübü ile görüşmeye hazırlanıyor. Böylece oyuncunun bir sonraki satışından Kayseri’nin pay almasını kaldırmış olacak.

Galatasaray Mensah’ın Peşini Bırakmıyor

Kayserispor ekibinin yıldız oyuncularından 25 yaşındaki Bernard Mensah için Galatasaray görüşmelerine ve tekliflerine devam ediyor. Oyuncuyla tüm maddi şartlarda anlaşma sağlandığı belirtildi.

Sarı kırmızılılar oyuncu ile şartlarda anlaşma sağladıktan sonra bonservis krizini çözmek üzere adım attı. Oyuncunun transfer parasını ödemeyen Kayseri ekibi öncelikle bu sorunu halledilmesini istiyor. Galatasaray bu sorunu ortadan kaldırmak için Atletico Madrid’le görüşerek iki takıma arasında orta yolu bulmaya çalışacak.

Güncel Yazılar