15 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Bernard Mensah Beşiktaş’a mı Gidiyor?

Beşiktaş Kayserispor futbol takımının orta saha oyuncusu olan Bernard Mensah ile yakından ilgilendiği iddia ediliyor. Bu iddia kapsamında yetenekli orta saha oyuncusunun Beşiktaş’a mı gittiği soruları sıklıkla soruluyor. 26 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusunun Beşiktaş’ın transfer listesine girdiğim iddia ediliyor.

Bernard Mensah’ın adım adım Beşiktaş Kulübüne doğru gittiği iddia edilirken; konuya dair henüz bir netliğin oluşmadığından da söz ediyor. Kayserispor’la 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ganalı orta saha oyuncusunun Beşiktaş’ın ilgi gösterdiği futbolcular arasında yer aldığı ifade ediliyor.

Bernard Mensah Transfer Listesinde mi?

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ın başına gelmesinden sonra siyah beyazlı takımın yeni sezon transfer hazırlıklarına başladığı ifade ediliyor. Bu kapsamda Beşiktaş’ın özellikle Bernard Mensah ilgilendiği de iddia ediliyor.

Siyah beyazlı takımın Ganalı futbolcunun menajeriyle iletişime geçtiği ifade edilirken; bu durum Bernard Mensah Beşiktaş’a mı gidiyor? Sorusunu da beraberinde getiriyor. Kara Kartal’ın Bernard Mensah için Kayserispor takımıyla masaya oturacağı ifade edilirken; sarı kırmızılı takımla 2022 yılına kadar sözleşmesinin bulunduğu da ifade ediliyor.