24 Eylül 2023 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Berna Gözbaşı

Berna Gözbaşı’ından Transfer Tahtası Müjdesi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı transfer tahtasını açacak meblağ hazır olduğunu ve istedikleri transferleri yapabilecekleri konusunda taraftara müjde verdi.

Başkan Gözbaşı transfer tahtasını açmaları için gerekli olan meblağı bulduklarını ifade ederken vergi konusunda da bir beklentisinin olduğunu söyledi. Gözbaşı bu durumun transfer yapmalarına engel olmayacağını söyledi.

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, transfer tahtasını açacaklarını ama verdi ile ilgili bazı prosedürlerin bulunduğunu bunların halledilmesini beklediklerini ifade etti. Vergi meselelerinin oyuncu almalarına engel olmayacağını da sözlerine ekleyen Gözbaşı giden oyuncuların yerine yeni oyunculara ihtiyaçlarının olduğunu ifade etti.

Az Maliyetli Ama Verimli Oyuncu Alacağız

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı bu sezonun çok uzun süreceğini ve çıkacakları maç sayısının çok olacağını söyledi. Kayserili iş adamlarının takıma destek olabileceklerini ama TFF’nin belirlediği harcama limitinin belli olduğunu ve buna göre transfer yapabileceklerini söyledi.

Her yaptığı ile gündem olan bir takım olduklarını belirten Gözbaşı güzel şeylerin konuşulduğu bir takım olmak için çabaladıklarını ifade etti.

Güncel yazılar