25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı

Berna Gözbaşı Transfer Yasağı Gelebilir!

Süper Lig ekipleri arasında yer alan Kayserispor bu aralar zor bir dönemden geçiyor. Ekonomik sorunlarla da mücadele eden Kayserispor, futbolcu ödemelerinde de sorunlar yaşıyor. Bu konuya dair açıklamada bulunan Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, şayet ödeme yapamazsak, transfer yasağı alabiliriz, dedi.

Hes Kablo Kayserispor takımının transfer yasağı tehlikesiyle karşı karşıya kalacağı ifade ediliyor. Bu açıklama bizzat Kayserispor takımının başkanından geldi. Şayet sarı kırmızılı takım futbolcu ödemelerini yapamayacak olursa; futbolcu transfer yasağı cezası alabilir!

Atletico Madrid FIFA’ya Gitti!

Yaşanılan olaylara dair açıklamada bulunan Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, bonservis alacağından dolayı Atletico Madrid takımıyla sorunlar yaşadıklarını ifade etti. Atletico Madrid takımının FIFA bünyesinde şikayette bulunduğunu ifade eden Gözbaşı, şayet ödeme yapamazsak transfer yasağı alacağız, dedi.

Öte yandan Kayserispor takımının yapması gerekli olan ödeme miktarının da oldukça ağır olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda avukatların gerekli girişimleri başlatmak noktasında İspanyol takımla görüşme yaptıkları da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar