18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Berna Gözbaşı

Berna Gözbaşı 9 Oyuncuyla İmza Attı

Süper Lig ekiplerinden Hes Kablo Kayserispor kulübü sezonun ilk hafta maçının ardından takıma yeni gelen oyuncular için bir imza töreni düzenlendi. 9 oyuncu ile yapılan anlaşma sonunda oyuncuları takımın renklerine bağlayan imzaların atılması için düzenlenen törende kulüp başkanı Berna Gözbaşı konuştu.

Berna Gözbaşı çıktıkları ilk maçta biraz heyecanlı ve hızlı bir hafta sonu geçirdiklerini ifade etti. Bir süredir görüşmelerinin yapıldığını ve lisanslarının tamamlanmasıyla yeni oyuncuları ile imza töreni yaptıklarını belirten Gözbaşı oyuncuları tanıttı.

Oyuncularının Kayseri’ye, takıma ve lige hayırlı olmasını dilediklerini belirten Başkan Gözbaşı yeni arkadaşları ile başarılı bir sezon geçireceklerine inandıklarına inandığını ifade etti.

Kulübümüzden Kimse Ayrılmak İstemiyor

Kayserispor kulübü ile anlaşma sağlayan 9 oyuncu için düzenlenen imza töreninde kulüp başkanı Berna Gözbaşı konuşma yaptı.

Yeni transferler Harrison Manzala, Yaw Ackah, İlhan Depe, Wilfried Kanga, Dimitrios Kolovetsios, Aaron Lennon, Daniel Avramovski, Joseph Attamah,  Muğdat Çelik ile imzalar atılıp oyuncular takımın renklerine bağlandı.

Pedro Henrique ve Gustavo Campanharo‘nun ise sözleşmeleri yenilendi. Bu iki oyuncular 2023 yılına kadar uzatıldı.

Berna Gözbaşı bir zamanlar bu takıma kimse gelmek istemezken şimdi oyuncuların ayrılmak istemediği bir takım haline geldiklerini ifade etti.

Bu başarıya ulaştıkları için gururlu olduklarını belirten Gözbaşı sözleşmelerini uzatan oyunculara teşekkür etti.

Güncel Yazılar