25 Şubat 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor pes etmedi

Başkan Gözbaşı: Kayserispor Pes Etmedi Açıklamasında Bulundu

Süper Lig’de 22. haftada Denizlispor deplasmanından 3 puan ile dönen HES Kablo Kayserispor moral buldu. Kayserispor’da alınan bu galibiyet camiaya lige tutunma adına önemli bir avantaj sağladı. Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı karşılaşma Kayserispor pes etmedi diyerek ”Süper Lig’de kalmak için son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” dedi.

Başkandan Taraftara ”Kıvılcımı Yangına Çevirme Vakti”

Denizlispor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada taraftara da seslenen Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ”Güzel bir futbol ortaya koyarak Denizlispor karşısında kıvılcımı ateşledik. Şimdi kıvılcımı yangına çevirme vakti” diyerek taraftara 23. haftada sahada yerlerini alma çağrısında bulundu. Berna Gözbaşı ”Biz yönetim ve teknik kadro olarak pes etmedik. Taraftarımız da önümüzdeki 2 iç saha karşılaşmasında bizimle olmalı.” dedi.

Gözbaşı: Güzel Bir Kadro Oluşturduk

Başkan Gözbaşı ”Transfer dönemini iyi değerlendirerek güzel bir kadro oluşturduk. Önemli bir kentimiz olan ve her türlü imkana sahip olan Kayserispor’umuzun ligde kalması için ciddi bir mücadele sergiliyoruz. Kayserispor pes etmedi, bunu herkese göstereceğiz ve sene sonunda ligde kalacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.