18 Temmuz 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler
Kayserispor

Ali Kaynar’dan Kayserispor Açıklaması

Kayserispor’un bu sene beklenileni verememesi; acaba sarı kırmızı takım küme mi düşüyor? Sorusunu da akıllara getiriyor. Bu konuya dair açıklamalarda bulunan Kayserispor kulüp yöneticisi Ali Kaynar; bu sene takımın ligde kalacağından emin olduğu belirtti.

Kayserispor’un bu seneki toplam 26 maç sonrasında 22 puan aldığını belirten Kaynar; alınan bu puanla Kayserispor’un ligde 18. Sırada yer aldığını da sözlerine ekledi. Yakımın önünde henüz 8 maçın bulunduğundan söz eden Kaynar; bu maçların oldukça önemli olduğunu da ifade etti.

Sarı Kırmızılı Takım Ligde Kalacak!

Kayserispor’un yöneticileri arasında yer alan Ali Kaynar; toplamda 22 puanda bulunduklarını ancak önlerinde henüz 8 maç kaldığını belirtti. Bu maçların 4’ünü kendi evinde oynayacak olan Kayserispor, diğer 4 maçını ise deplasmanda oynayacak. Bu maçların tamamın ı mutlak galibiyetle tamamlamayı amaçlayan sarı kırmızılı takım, böylece ligde kalmayı amaçlıyor.

Ligler yeniden başlamasından sonra Kayserispor’un en az 15 ya da 16 puan almayı hedeflediğini açıklayan Kaynar; bu sayede takımın ligde kalabileceğini de sözlerine ekliyor. Takımın ligde kalması için bütün çalışmalarının yürütüldüğünden söz eden Kaynar; bu sayede ligde kalacaklarını da ifade etti.