20 Nisan 2024 Kayserispor - Kayseri de spor haber kaynağı - son dakika haberler

9. Haftanın Hakem Listesi

Süper Lig dönemindeki 9. hafta için hakem isimlerinin açıklanması merakla bekleniyordu. Spor Toto Süper Lig 9. haftada oynanacak karşılaşmaları yönetecek olan hakemlerin listesi açıklandı. 9. hafta heyecanı Süper Lig için son gaz devam ediyor. 7 Ekim Cuma ve 8 Ekim Cumartesi günleri ile 9 Ekim Pazar ve 10 Ekim Pazartesi günlerinde Süper Lig’in 9. hafta heyecanı yaşanmaya devam edecek.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), hakem konusu ile ilgili gerekli açıklamayı yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden gerekli duyuruyu yaparak hakemler konusunda spor dünyasına bilgi verdi. Hakem listesi oldukça merak ediliyordu.

Süper Lig Hakemleri

Süper Lig hakemlerinin 9. haftaki isimleri Türkiye Futbol Federasyonu tarafından resmi sitede açıklanarak, kamuoyuna bilgi verildi. 9. haftada Süper Lig’de oynanacak olan karşılaşmaları yönetecek olan hakemlerin listesine bir bakalım. 7 Ekim Cuma günü 20.00 saatinde Gaziantep ve Adana Demirspor maçındaki hakem, Sarper Barış Kaya oldu.

8 Ekim Cumartesi günü 3 karşılaşma var. 14.30 saatindeki maçta İstanbulspor ve MKE Ankaragücü karşılaşmasındaki hakem, Yasin Kol oldu. 8 Ekim günü saat 17.00’da Antalyaspor ve Konyaspor karşılaşması var. Bu karşılaşmadaki hakem ise Mert Güzenge olacak. 20.00 saatinde Giresunspor ve Beşiktaş maçı olacak. Bu maç karşılaşmasındaki hakem ise Yaşar Kemal Uğurlu olarak belirlendi.

Hakemlerin İsimleri

Süper Lig 9. haftanın hakemlerinin isim listeleri belirlendi. 9 Ekim Pazar günü 14.30 Ümraniyespor ve Kayserispor karşılaşması olacak. Bu maçtaki hakem, Burak Şeker olacak. 15.00 saatinde Hatayspor ve Alanyaspor maçı olacak ve bu karşılaşmadaki hakem ise Abdulkadir Bitigen olacak. 20.00 saatinde Fenerbahçe ve Fatih Karagümrük maç karşılaşması olacak. Bu karşılaşmadaki hakem ise Atilla Karaoğlan olarak belirlendi.

10 Ekim Pazartesi günü için 2 tane maç karşılaşması olacak. Bu karşılaşmadaki 20.00 saatindeki Kasımpaşa ve Trabzonspor maçında hakem, Hüseyin Göçek olacak. 10 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’da Sivasspor ve Medipol Başakşehir karşılaşması olacak. Bu karşılaşmadaki hakem ise Kadir Sağlam olarak kararlaştırıldı. Süper Lig 9. hafta hakemleri bu şekilde belirlendi.